Najlepsze naszyjniki dla mężczyzn

najlepszy naszyjnik męski

W ostatnich latach męska biżuteria szczyci się coraz większą popularnością. Wśród pożądanych modeli nie królują już jedynie klasyczne spinki do koszul, lecz przede wszystkim bransoletki, sygnety i naszyjniki. Te ostatnie zasługują na szczególną uwagę – przykuwają uwagę oraz posiadają zdolność do definiowania całej stylizacji. Dodatki tego typu są również doskonałym narzędziem do wyrażania siebie, co czyni je doskonałym atrybutem w dzisiejszym, silnie zindywidualizowanym świecie. Projektanci W.KRUK stworzyli serię niezwykłych naszyjników dla mężczyzn. Zapraszamy do zobaczenia wybranych modeli. 

Naszyjniki dla mężczyzn – jak wybrać?

Wybór idealnego dodatku wymaga rozważenia paru kwestii. Po pierwsze, odpowiedzcie sobie na pytanie czy chcecie by naszyjnik przykuwał uwagę. W ofercie W.KRUK natraficie zarówno na modele, które sprawią, że znajdziecie się w centrum zainteresowania, jak i te bardziej minimalistyczne. Po drugie, weźcie pod uwagę wasz styl – jeśli na co dzień nosicie sportowe stylizacje, doskonale sprawdzą się skórzane bransoletki, nieśmiertelniki lub łańcuszki o ciekawych splotach, jeśli uwielbiacie eleganckie koszule (polecam koszule z Vistuli i Wólczanki) i golfy, śmiało możecie sięgnąć po coś bardziej awangardowego. Po trzecie, zastanówcie się nad okazją – nie każdy naszyjnik będzie pasował do sytuacji wymagającej oficjalnego stroju. 

Naszyjniki dla mężczyzn – wybrane propozycje od W.KRUK

Ten prosty naszyjnik stanowi bazę pod nieskończenie wiele różnorodnych stylizacji. Powstał w ramach kolekcji Freedom Unlimited zaprojektowanej przez znaną podróżniczkę – Martynę Wojciechowską. Biżuterię, na którą składają się dwa połączone skórzane rzemienie o głęboko brązowym kolorze można nosić zarówno w pojedynkę – jako minimalistyczny dodatek na eleganckie wyjścia, jak i z dopełniającymi ją zawieszkami. Świetnie sprawdzą się tutaj beadsy z tej samej kolekcji, które cechują się niezwykle ciekawymi wzorami oraz kunsztownym wykonaniem. Samodzielne dobranie zawieszek pozwoli również na podkreślenie osobistego charakteru biżuterii oraz wyrażenie siebie. Naszyjnik ten może być również doskonałym np. pomysłem na uniwersalny prezent dla bliskiej osoby na 50 urodziny. https://wkruk.pl/bizuteria/naszyjniki/naszyjnik-srebrny-freedom-15

Ten elegancki naszyjnik to kolejny model z kolekcji Freedom UNLIMITED, której przesłaniem jest podkreślenie współzależności istnienia wartości indywidualnych, takich jak wolność i niezależność oraz kolektywnych – potrzeby poczucia wspólnoty i wzajemnej akceptacji. Biżuterię wykonano z najwyższej jakości srebra. Na delikatnym łańcuszku o splocie typu ankier zawieszono ciekawy element ozdobny w kształcie obręczy przeciętej prostokątną blaszką z napisem „freedom” (z języka angielskiego, „wolność”). Srebrzysty, subtelny połysk biżuterii oraz jej minimalistyczne wzornictwo czyni ją idealnym dodatkiem na każdą okazję. https://wkruk.pl/bizuteria/naszyjniki/naszyjnik-srebrny-freedom-17

Ten ciekawy model naszyjnika wykonano ze stali szlachetnej. Materiał ten jest ceniony za wiele pozytywnych właściwości – nie koroduje, nie uczula, jest odporny na zarysowania i złamania. Element ozdobny o fantazyjnym deseniu zawieszono na łańcuszku o subtelnym splocie typu pancerka. Krzyżyki to nie tylko biżuteria o ogromnym znaczeniu religijnym i symbolicznym, ale także modny dodatek pozwalający na wyrażenie swoich przekonań oraz zainteresowań. Naszyjnik może być również idealnym pomysłem na prezent. https://wkruk.pl/bizuteria/naszyjniki/naszyjnik-stal-w-kruk-15Ten uniseksowy dodatek spodoba się osobom lubiącym awangardową, wyrazistą biżuterię. Na łańcuszku zawieszono element ozdobny w postaci medalionu z różą wiatrów. Na szczególną uwagę zasługuje dbałość o szczegóły oraz wyrazista kolorystyka biżuterii.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Biżuteria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *