Jak wybrałem bransoletkę męską z grawerem

meska-bransoletka-z-grawerem

Kiedy pisałam ostatnio o idealnym prezencie dla dziadka, była mowa o stylowych zegarkach i sygnetach. W ostatnich latach męskie bransoletki znacznie zyskały na popularności. Pokochali je mężczyźni w każdym wieku, czyniąc z nich uniwersalne dodatki, które sprawdzają się niezależnie od okazji. Najczęściej spotykane na rynku bransoletki to te wykonane ze stali szlachetnej lub skóry, jednak mnogość wzorów i materiałów wykonania sprawia, że każdy znajdzie idealny dodatek dla siebie. Jeśli z jakiegoś powodu zależy wam na podkreśleniu osobistego charakteru biżuterii świetnym pomysłem może być wykonanie grawerunku. Poznajcie zasady grawerowania w salonach W.KRUK oraz zobaczcie wybrane modele bransoletek męskich z grawerem. 

Zasady wykonania grawerunku

Grawerowanie to rzemiosło artystyczne polegające na umieszczeniu na biżuterii, zegarku lub innym produkcie dowolnie wybranego napisu czy rysunku. Wykonany w ten sposób grawerunek, zwany potocznie grawerem, personalizuje dodatek, czyniąc go jedynym w swoim rodzaju. Ze względu na osobisty charakter usługi, z grawerowania często korzysta się, gdy chce się stworzyć unikatowy prezent dla bliskiej osoby. Usługa umożliwia zamieszczenie na wybranym produkcie intymnego wyznania, życzeń czy ważnej daty. Na przykład W.KRUK – ceniona firma jubilerska, daje możliwość wykonania rozmaitych grawerunków. Należy jednak pamiętać, by uwzględnić czas wykonania usługi i zamówić prezent z odpowiednim wyprzedzeniem.  

Bransoletki męskie z grawerem – dlaczego warto?

W dzisiejszych czasach wszyscy pragniemy być jedyni w swoim rodzaju, dlatego staramy się wyrażać nasz indywidualizm poprzez strój. Bransoletki męskie z grawerem to gwarancja unikatowości – dzięki osobistemu grawerunkowi mamy możliwość odzwierciedlić naszą osobowość, zainteresowania lub ważny moment w życiu. Biżuteria tego typu będzie również doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby – partnera, ojca lub przyjaciela. Dzięki grawerunkowi będziemy mieli możliwość odzwierciedlić uczucia jakie żywimy wobec obdarowanej osoby.

Bransoletki męskie z grawerem – najciekawsze propozycje

Bransoletka męska

Ten ciekawy model będzie doskonałym zwieńczeniem eleganckich stylizacji na przyjęcia lub ważne spotkania w pracy. Biżuteria została wykonana ze stali szlachetnej – materiału, który przeżywa obecnie renesans w jubilerstwie. Stal szlachetna zwana również „nierdzewną”, charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością, posiada właściwości antykorozyjne, nie odkształca się i jest odporna na zarysowania. Stalowe klamry spinają trzy, srebrne linki o splocie przypominającym linę konopną. Prostokątny element ozdobny będzie doskonałym miejscem na grawerunek. Ze względu na silny, srebrzysty blask stali szlachetnej, dodatek będzie się efektownie prezentować na nadgarstku noszącego go mężczyzny.

Ta ciekawa sznurkowa bransoletka spodoba się miłośnikom minimalizmu. Czarne sznurki o przykuwającym uwagę splocie udekorowano klamrami ze stali szlachetnej oraz podłużnym, profilowanym elementem ozdobnym. Zawieszka będzie idealnym miejscem na niewielki grawerunek. Casualowy styl bransoletki czyni ją doskonałą biżuterią na co dzień. Regulowane zapięcie pozwala łatwo dostosować wielkość bransoletki do nadgarstka. Czerń i srebro to ponadczasowa kompozycja barwna. https://wkruk.pl/bizuteria/bransoletki/bransoleta-ze-stali-w-kruk-58

Ten konkretny model spodoba się silnym, nowoczesnym mężczyznom lubiącym wyrażać siebie przez zdecydowane dodatki, takie jak na przykład nieśmiertelniki, o których niedawno pisaliśmy. Bransoletę wykonano ze stali szlachetnej, której nadano matowy, grafitowy odcień. Podłużny element ozdobny to doskonałe miejsce na intrygujący grawerunek. Monochromatyczność dodatku sprawia, że będzie on idealnym zwieńczeniem eleganckich stylizacji. https://wkruk.pl/bizuteria/bransoletki/bransoleta-ze-stali-w-kruk-22

Warto dodać, że najlepszy efekt można uzyskać, jeśli bransoletkę połączymy z jakimś sensownym męskim naszyjnikiem lub sygnetem, choć oczywiście bransoletka sama w sobie już będzie świetnie podkreślała nasze stylizacje.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Biżuteria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *